BBQ Sauce - Sweet & Spicy Hawaiian (12/case)
All natural, great tasting barbecue sauce. One of our best sellers!
- Great Taste
- All Natural
- Gluten Free
- All USA Ingredients
- Made in USA
Tomato Puree (Tomato Paste, Water), Sugar, Pineapple, Cider Vinegar, Worcestershire Sauce (Distilled Vinegar, Molasses, Corn Syrup, Water, Salt, Caramel Color, Garlic Powder, Sugar, Spice, Tamarind, Natural Flavor, Sulfiting Agent), Molasses, Soybean Oil, Orange Juice Concentrate, Salt, Cornstarch, Spices, Onion, Garlic, Liquid Smoke
| Serving Size | 2 Tbsp |
|---|---|
| Servings Per Container | 16 |
| Calories | 50 |
| Total Fat | 0.5g |
| Saturated Fat | 0g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 0g |
| Sodium | 125mg |
| Total Carbs | 13g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 11g |
| Protein | 0g |