BBQ Sauce - Sweet Honey (12/case)
All natural, great tasting barbecue sauce. One of our best sellers!
- Great Taste
- All Natural
- Gluten Free
- All USA Ingredients
- Made in USA
Tomato Puree (Tomato Paste, Water), Cider Vinegar, Sugar, Molasses, Honey, Modified Food Starch, Salt, Spices, Soy Sauce (Water, Wheat, Soybeans, Salt), Soybean Oil, Mustard Seed, Garlic and Onion Powder, Natural Hickory Smoke, Natural Flavors
| Serving Size | 2 Tbsp |
|---|---|
| Servings Per Container | 18 |
| Calories | 35 |
| Total Fat | 0.5g |
| Saturated Fat | 0g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 0g |
| Sodium | 220mg |
| Total Carbs | 8g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 6g |
| Protein | 1g |