Laura Beth's Pickled Sweet Baby Beets (12/case)
Laura beth's pickled products are second to none! Try them today and taste the difference!
- Old-Fashioned Quality
- Always Fresh
- Absolutely Delicious
- All Natural
- Gluten Free
Beets, Water, Sugar, Vinegar, Salt, Spices.
| Serving Size | 1/4 Cup |
|---|---|
| Servings Per Container | 8 |
| Calories | 50 |
| Total Fat | 0g |
| Saturated Fat | 0g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 0g |
| Sodium | 220mg |
| Total Carbs | 12g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 7g |
| Protein | 0g |