BBQ Sauce - Peach Bourbon (12/case)
All natural, great tasting barbecue sauce. One of our best sellers!
- Great Taste
- All Natural
- Gluten Free
- All USA Ingredients
- Made in USA
Tomato Puree, Sugar, Peaches, Distilled Vinegar, Soybean Oil, Molasses, Salt, Black Pepper, Mustard Seed, Onion, Garlic, Cayenne Pepper, Xantham Gum, Turmeric, Natural Flavors, Caramel Color
| Serving Size | 2 Tbsp |
|---|---|
| Servings Per Container | 19 |
| Calories | 36 |
| Total Fat | 0g |
| Saturated Fat | 0g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 0g |
| Sodium | 130mg |
| Total Carbs | 8g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 7g |
| Protein | 0g |