BBQ Sauce - Southern Style (12/case)
All natural, great tasting barbecue sauce. One of our best sellers!
- Great Taste
- All Natural
- Gluten Free
- All USA Ingredients
- Made in USA
Tomato Puree, Sugar, Vinegar, Molasses, Soybean Oil, Chili Peppers, Salt, Black Pepper, Mustard Seed, Xanthan Gum, Onion & Garlic Powder, Turmeric, Spice
| Serving Size | 2 Tbsp |
|---|---|
| Servings Per Container | 18 |
| Calories | 35 |
| Total Fat | 0g |
| Saturated Fat | 0g |
| Trans Fat | 0g |
| Cholesterol | 0g |
| Sodium | 220mg |
| Total Carbs | 5g |
| Dietary Fiber | 0g |
| Sugars | 5g |
| Protein | 0g |